Hakkımızda
  • 2016-06-18
  • 0 Yorum
  • alan

1963 yılında Alan Bebe Mobilya olarak ticaret yaşamına başlayan firmamız, 2000 yılında sektör değiştirerek Alan Boru Profil adıyla hizmetlerine devam etmektedir. Son olarak CNC Lazer Kesim tezgahıyla yatırım ölçeğini genişleterek üretim sektörüne de katkı sağlamayı amaçlamıştır.

Alan Lazer/Alan Boru Profil olarak CNC Lazer Kesim (20mm Çelik, 10mm Paslanmaz, 6mm Alüminyum kesim kapasitesi), Abkant Press Büküm (10mm Çelik, 8mm paslanmaz, 12mm Alüminyum büküm kapasitesi), Giyotin Makas Kesim ve Gazaltı Kaynaklı Üretim üniteleriyle müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Projelerinizin yapım aşamasında, öncesinde ve sonrasında karşılaşılabilecek problemlere getirdiğimiz çözüm odaklı, rasyonel ve yenilikçi destekler ile dinamik yapımızı korumaktayız.

Makine Parçaları, flanşlar, süs eşyaları, dekoratif motifler, glass spider, dekoratif aydınlatma gereçleri, asansör gereçleri, kabin gereçleri, endüstriyel mutfak ürünleri, havalandırma ve tahliye kanalları ve gereçleri, raf ve depolama sistemleri, tarim aletleri ekipmanları, dişli çarklar ve fason üretimlerimizle geniş bir yelpazeye hitap etmekteyiz.

Firmamızın değişmez prensiplerinin başında müşteri memnuniyeti, dürüstlük, kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat gelmektedir. 2017 yılı ile birlikte CNC Fiber Lazer tezgahını makine parkımıza katarak tek parça 6 metre kesim kapasitesine de ulaşmış bulunmaktayız.

Sayfamızı Paylaşın
Yorum Ekleyİn