top of page
Construction Site

İNŞAAT

Worker Cutting Stones
TAAHHÜTLÜ İNŞAAT

İnşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına, malzeme seçiminden ve uygulamaya kaliteden ödün vermiyoruz. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir.

Profesyonel teknik kadromuz ile size ait inşaatların da şantiye takibini yürütmekteyiz. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ilk prensibimizdir.

Construction Site
MÜŞAVİRLİk HİZMETLERİ

Kesin ve uygulama projelerinin gözden geçirilmesi, yapım aşaması tasarım değişikliklerinin değerlendirilmesi, kalite yönetiminin denetlenmesi ve takibi, uygunsuzluk durumlarının yönetimi ve yükleniciye direktifler hazırlanması, uygulama iş programının kontrolü ve ilerlemelerin takibi, finansal modelleme ve ihale teknik belgelerinin hazırlanması, ihalelerin ön yeterlik, teknik soru-cevap, tekliflerin teknik kıyası, süreçlerinin yönetimi, inşaat sonu ve işletme hallerinde tesislerin kontrol ve gözlemlerinin yapılması hizmetleri sunarak inşaat işlerinizde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Construction Worker
İÇ MEKAN ve ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

Yaşam kalitenizi artıracak nitelikte sürdürülebilir ortamlar sağlamak üzere  iç mimari ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuzla  ev, ofis, ticari alanların iç mekan tasarımları ile park, oyun alanı, rekreasyon alanı ve yerleşimlerin genel çevre düzenlemelerini yapmaktayız. Profesyonel tadilat ve onarım ekibimizle anahtar teslim bütçe dostu çözümlerle hizmetinizdeyiz.

bottom of page