top of page
açıkofis-2li_1.jpg

KALİTE

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ZAMANINDA TESLİMAT

şeffaf tİcaret

HAKKIMIZDA

1963 yılında Alan Bebe Mobilya olarak ticaret yaşamına başlayan firmamız, 2000 yılında sektör değiştirerek Alan Boru Profil adıyla metal ürünler üzerine çalışmalarımıza başladık. İlerleyen zamanlarda CNC Lazer Kesim tezgahıyla metal işleme üzerine sektöründe geniş çaplı bir üretim yelpazesi oluşturarak Alan Lazer adıyla çalışmalarımıza hız verdik.
Bugün Alan Lazer olarak CNC Lazer Kesim, Abkant Press Büküm, Giyotin Makas Kesim, Kaynaklı Üretim ve Metal Kaplama üniteleriyle ham malzemeden son ürüne kadar metal işleme yapabiliyoruz. 
Projelerinize tasarım odaklı olarak verdiğimiz destekle yaşayacağınız sorunları öngörerek üretim masraflarınızı minimuma indiriyoruz.
Makine Parçaları, flanşlar, süs eşyaları, dekoratif motifler, glass spider, dekoratif aydınlatma gereçleri, asansör gereçleri, kabin gereçleri, endüstriyel mutfak ürünleri, havalandırma ve tahliye kanalları ve gereçleri, raf ve depolama sistemleri, tarım aletleri ekipmanları, dişli çarklar ve fason üretimlerimizle, üretim bölümünde ihtiyacınız olan çeşitli alanlara da müdahale ediyoruz.
2021 yılında üretim çapımızı genişletmek için inşaatını kendi bünyemizde üstlenerek Hasanoğlan ilçesinde 3000 metrekarelik fabrika imalatına başladık. Güneş enerjisi sistemi ile yapılacak olan çatı sistemi ile günümüzün en değerli ham maddesi olan enerjiyi üreten bir tesis kuruyoruz. Bu bağlamda bu projenin bir yatırım değil artık bir ihtiyaç olduğunun farkında olarak inşaat sektöründe yeni nesil yapıların imalatını üstleniyoruz.

bottom of page