top of page
Laser Cut Steel

LAZER KESİM

pexels-canva-studio-3194519.jpg
PROJE DESTEĞİ

Ön tasarım standartlarını belirlemek adına ürün kullanım amacına uygun malzeme seçimi ve yönlendirilmesi yapılır. Ardından CAD programları vasıtasıyla ürün çizimleri yapılarak kesim için gerekli teknik altyapı oluşturulur. Ürün adedini minimum fire ile hazır hale getirmek için MetaliX ile levha üzerindeki yerleşimleri hazırlanarak kesim süresi belirlenir. Süre ve malzeme miktarı dikkate alınarak sipariş onaya sunulur.

Makİne KAPASİTESİ

Onaylanan siparişler, maliyetleri minimuma düşüren fiber lazer kesim teknolojisi kullanılarak 3kW lazer gücündeki makinemizle Siyah Çelik 18 mm, Paslanmaz Çelik 10 mm, Alüminyum 8 mm, Bakır 5 mm, Pirinç 5 mm kalınlıklarında kesilebilir. Uygun sacın tedariği sağlanır. 

Laser Cut Steel
ÜRÜN TESLİMİ

Revizyon ve kalite kontrol aşamalarını geçen ürünlerin ambalajlaması yapılarak istenilen yurt dışı veya yurt içi teslim adresine sevkiyatı yapılır. Teslim edilirken yapılan kontroller ve kabul işlemleri ile teslimat süreci tamamlanır. Ürün kullanımı ve gerekli her türlü teknik destek için ilgili telefon hatları ile iletişim sağlanır.

bottom of page